Wyjazdy incentive

Wyjazdy incentive – motywacja, zachęta i nagroda dla partnerów lub pracowników
Organizujemy wyjazdy nagrodowe, motywacyjne, teambuildingowe w każdy zakątek świata, a także w Polsce. Oferujemy programy tworzone na zamówienie, zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi i wymaganiami naszych Klientów. Jednocześnie staramy się za każdym razem zaskakiwać oryginalnością i niepowtarzalnością, by uczestnicy naszych wyjazdów przez cały czas czuli, że są one nie tylko wspaniałą przygodą ale również wyróżnieniem.

Przez 17 lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie i zaufanie Klientów z różnych branż. Są wśród nich banki, firmy z branży samochodowej, ubezpieczeniowej, paliwowej, budowlanej, oświetleniowej, zabawkarskiej. Dla Każdego z Klientów stworzyliśmy oddzielny, niepowtarzalny program, na miarę jego potrzeb.
Proponujemy niestandardowe kierunki, dbając przy tym o bezpieczeństwo i wysoki komfort podczas całego wyjazdu. Organizujemy takie atrakcje, których nasi klienci nie są w stanie sami zapewnić – jest to szczególnie ważne w miejscach cieszących się popularnością, które wydaje się, że wszyscy dobrze znają.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę i wsparcie:

  • posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty do wykonywania działalności
  • nasza kadra to doświadczeni piloci i podróżnicy z zamiłowania, ludzie z pasją
  • współpracujemy z zaufanymi partnerami zagranicznymi, z wieloma znamy się od wielu lat i wspólnie zrealizowaliśmy co najmniej kilka projektów
  • oferujemy podróże inspekcyjne, by nasi Klienci sami mogli zobaczyć wybrane przez nas miejsca, hotele, restauracje, środki transportu, proponowane atrakcje
  • na życzenie wysyłamy na miejsce realizacji projektu swojego przedstawiciela przed grupą, aby zadbać na miejscu o przygotowanie nawet najmniejszych szczegółów przed przyjazdem grupy (osoba ta wyprzedza grupę podczas realizacji całego programu)
  • prowadzimy komunikację z uczestnikami wyjazdu przed, w jego trakcie i po zakończeniu
  • oferujemy filmową i fotograficzną dokumentację podróży
  • dbamy o każdy szczegół, by nasz Klient w pełni osiągnął zamierzony cel.

Nie jesteśmy jedyni na rynku, nie mówimy, że jesteśmy najlepsi, ale znamy swoją wartość – jesteśmy bardzo dobrzy w tym, co robimy i to nas wyróżnia!