O nas

Przez 17 lat istnienia Scuba Travel Professional Incentive udało nam się zorganizować wyjazdy na 6 z 7 kontynentów (wciąż szukamy chętnych na wyjazd na Antarktydę) do ponad 60 krajów. Największa obsłużona przez nas grupa liczyła prawie 500 osób.

Uwielbiamy pysznie zjeść, wygodnie spać, docierać w miejsca, dokąd nie każdy może wejść, cieszyć wzrok eleganckimi, gustownymi wnętrzami, bezkresnymi widokami, ale też gwarnymi ulicami i tętniącymi życiem targami. Radość sprawia nam również nocleg w chatach pasterskich w górach Wysokiego Kaukazu, irańskich domach z gliny, na hamakach w Wenezueli czy w tradycyjnej chacie nomadów w Dżibuti. Zawsze próbujemy lokalnego jedzenia w wersji ulicznej – nie straszne nam smażone lub gotowane „sami nie wiemy, co jemy”. Naszymi doświadczeniami chętnie dzielimy się z osobami, którym towarzyszymy podczas wyjazdów, zachęcamy do próbowania nieznanego, bo przecież najlepiej poznajemy zmysłami.

Z zamiłowania pływamy pod wodą i na wodzie – jesteśmy instruktorami nurkowania i kajakarstwa, skaczemy na bungee, jeździmy na raftingi, organizujemy gry miejskie i terenowe. Nie nudzi man się to, co robimy, nie popadamy w rutynę. Głowy mamy pełne pomysłów, z których wiele już zrealizowaliśmy, ale równie wiele czeka jeszcze na zrealizowanie.

Podczas organizowanych przez nas wyjazdów, staramy się stworzyć atmosferę wyjątkowości. Chcemy, żeby nasi klienci codziennie czuli, że są nagradzani.

Najchętniej wracamy do Azji – Gruzji, Armenii, Chin, Wietnamu, Kambodży, Tajlandii i Japonii. Lubimy też wielkie metropolie, takie jak kosmopolityczny Nowy Jork, czy mniejsze europejskie miasta – Barcelonę, Sztokholm, Paryż, Sankt Petersburg i, oczywiście, Warszawę.

Okażcie nam zaufanie, a pokażemy Państwu świat naszymi oczyma!