Co robimy

Nasze usługi

Wyjazdy incentive
Organizujemy wyjazdy nagrodowe, motywacyjne, teambuildingowe w każdy zakątek świata, a także w Polsce. Oferujemy programy tworzone na zamówienie, zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi i wymaganiami naszych Klientów. Staramy się zaskakiwać oryginalnością, kreatywnością i niepowtarzalnością. Oferujemy komunikację z uczestnikami na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia.

Wyjazdy incentive „supra”
Oferujemy wyjazdy dla niewielkich grup bardzo wymagających uczestników, którzy oczekują niezwykłych atrakcji, niecodziennych przeżyć i ekskluzywnych doznań. Mogą to być wyjazdy, które wzmocią lub zbudują relacje między uczestnikami, dostarczą wspomnień na długie lata lub zachwycą swą unikalnością. To propozycja dla wąskiego grona prawdziwych koneserów podróżowania.

Wyjazdy integracyjne
Proponujemy wyjazdy integracyjne krótkie i dłuższe, w Polsce i zagranicą, z programem rozywkowym, sportowym, edukacyjnym itp. Sugerujemy kierunki i aktywności po przeanalizowaniu profilu uczestników i potrzeb Klienta.

Wydarzenia firmowe
Pomagamy w organizacji imprez firmowych, takich jak bankiety, mikołajki, pikniki rodzinne itp. Jesteśmy kreatywni, pełni zapału i chęci, by organizowane przez nas wydarzenie było dla jego uczestników wspaniałą zabawą.

Konferencje, kongresy
Zapewniamy pełną obsługę konferencji i kongresów, od znalezienia odpowiedniego miejsca i obiektu, po wszystkie usługi związane z tego typu przedsięwzięciem – transport i zakwaterowanie uczestników, catering, zaplecze techniczne, oprawę artystyczną itp.

Szkolenia wyjazdowe
Obsługujemy szkolenia wyjazdowe w kraju i poza jego granicami. Zajmujemy się samą obsługą logistyczną lub zapewniamy także szkoleniowców i tworzymy program szkolenia we współpracy z nimi i Klientem.