Aktualności

maj 2019

Wizyta w jednej z fabryk w okolicach Treviso została połączona ze zwiedzaniem Padwy. Odbyliśmy rejs po Kanale Brenta i zwiedziliśmy najpiękniejsze wille palladiańskie. Wieczorny spacer po mieście z przewodnikiem został uwieńczony kolacją w miejscowym stylu, poprzedzoną degustacja wina w towarzystwie cicchetti.

październik 2018

Październik to dobry czas na eventy firmowe. Jednym z nich była konferencja połączona z zabawą integracyjną, na które wybraliśmy jeden z obiektów w podwarszawskiej Jachrance. Po intensywnym dniu w sali konferencyjnej przyszedł czas na odprężenie – WRC 126p. Uczestnicy tuningowali „maluchy”, a potem mogli stanąć w szranki na torze wyścigowym. Świetna zabawa, mimo niezbyt sprzyjającej aury. Wieczorem obowiązkowa wizyta w Spa, ognisko z grzańcem i dyskoteka.

wrzesień 2018

Wrzesień we Włoszech jest piękny! Odwiedziliśmy Wenecję, z obowiązkowym rejsem gondolami i zwiedzaniem Bazyliki Św. Marka, a następnie przenieśliśmy się w okolice Treviso, gdzie oddaliśmy się kulinarnym przyjemnościom i degustacji wyśmienitego prosecco.

czerwiec 2018

Offroadowa wyprawa w Kazachstanie. Najpierw krótkie zwiedzanie Ałmaty, a potem wyjazd w kierunku Gór Tien-Szan, spanie w jurtach w Kanionie Szaryńskim i przejazd przez wyludnione stepy prawie pod granicę z Chinami. Widoki zapierające dech w piersiach, oderwanie od cywilizacji, spotkania z miejscową ludnością i pokazy kunsztu sokolników. Kazachstan to kierunek z wielkim potencjałem, na pewno niebawem tam wrócimy.

marzec 2018

Monachium ma bardzo wiele do zaoferowania! Tym razem zabraliśmy grupę VIP na Strong Beer Festival oraz zwiedzanie fabryki BMW. Wyjazd krótki, ale treściwy i pełen wrażeń, także kulinarnych.

październik 2017

Emiraty potrafią wbić w fotel! W Abu Dhabi jeździliśmy Formulą Rossą – najszybszą kolejką (240 km/h, w niecałe 5 sekund), odpoczywaliśmy też w Parku Wodnym na wyspie Yas, opatulone od stóp do głów (kobiety) oglądałyśmy meczet Szejka Zajida – niewiarygodnie dopracowany pod względem szczegółów i w pełni zasługujący na miano najbardziej imponującej budowli Abu Dhabi, która w założeniu miała zjednoczyć cały świat islamu. Dubaj, który jako miasto powstał w wyniku nieograniczonej wyobraźni poznaliśmy od strony starej części miasta, gdzie zajrzeliśmy do Muzeum Dubaju, przepłynęliśmy abrą, zrobiliśmy zakupy na targu z przyprawami i złotem, zadawaliśmy pytania przy kawie i daktylach w Centrum Kultury. Odwiedziliśmy też miejsca, które teraz należą do najbardziej pożądanych – wjechaliśmy najszybsza windą na świecie na 124. piętro najwyższego drapacza chmur (Burdż Chalifa) i stamtąd oglądaliśmy panoramę Dubaju z Zatoką Perską, zobaczyliśmy słynny „Żagiel”, zrobiliśmy selfie z płaszczkami w Lost Chamber Akwarium w hotelu Atlantis The Palm i podziwialiśmy pokaz fontann. Przeplataliśmy krzyki ze śmiechem podczas szaleństwa samochodami 4×4 po pustynnych wydmach, zjedliśmy kolację grillowaną pod gołym niebem podziwiając pokaz tańca brzucha i wirującego derwisza. Nie zabrakło też kilku dni lenistwa w 5* hotelu przy najpiękniejszej plaży Emiratów.

czerwiec i październik 2017

Zorganizowaliśmy 2 wyjazdy do Monachium, podczas których oprócz wizyt w fabrykach kontrahenta, nasi Goście zwiedzali tętniącą życiem stolicę Bawarii.

czerwiec 2017

Intensywny 3-dniowy wyjazd integracyjny do Budapesztu został wzbogacony o wizytę w 3 miastach Zakola Dunaju. Pokaz folklorystyczny, degustacje, rejs po Dunaju, wspaniali przewodnicy i pilotka a także odpowiednia pogoda sprawiły, że Goście naszego Klienta wrócili bardzo zadowoleni.

maj 2017

W maju przeprowadziliśmy wyjazd dla 10 osób na Galapagos – magiczny świat i raj dla nurków. Archipelag jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jest drugim co do wielkości morskim rezerwatem na świecie. Nurkowanie na Galapagos to niepowtarzalne przeżycie i okazja spotkania przede wszystkim gatunków pelagicznych: ławic rekinów młotów, rekina wielorybiego, orleni, delfinów, mant, lwów morskich a nawet pingwinów oraz morskich jaszczurek.

maj 2017

„Bardzo dziękuję za organizację czterodniowego wyjazdu do Armenii! Pomysł na wykorzystanie tak krótkiego czasu zasługuje na uznanie. Przemierzanie części kraju samochodami terenowymi pomogło pokazać ten kawałek świata pod zupełnie innym kątem. Oprócz typowych atrakcji turystycznych widzieliśmy po drodze miejsca, w których turysta jest rzadkością – nadawało to zupełnie innego smaku i odróżniało od typowego „wyprowadzania” klienta po udeptanych szlakach prowadzących do popularnych punktów widokowych. Armenia na tym wyjeździe bardzo przypadła mi do gustu. Doświadczenie oraz wiedza naszej Przewodniczki sprawiły, że atmosfera w grupie była doskonała a atrakcje dobrane odpowiednio interesowały wszystkich”.
                       – Uczestnik wyjazdu incentive do Armenii.

W maju zorganizowaliśmy wyjazd nurkowy dla 10 osób na Wyspy Galapagos – magiczny świat i raj dla nurków. Archipelag jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jest drugim co do wielkości morskim rezerwatem na świecie. Nurkowanie na Galapagos to niepowtarzalne przeżycie i okazja spotkania przede wszystkim gatunków pelagicznych: ławic rekinów młotów, rekina wielorybiego, orleni, delfinów, mant, lwów morskich a nawet pingwinów oraz morskich jaszczurek.

kwiecień 2017

Pierwszy w tym roku wyjazd na Kaukaz (Tbilisi – Mtscheta – Stepancminda – Ananuri – Kvareli – Sighnaghi – David Garedża – Udabno – Tbilisi) zaliczamy do wyjątkowo udanych: pogoda dopisała, choć był przekrój od 25 stopni w Tbilisi do 0 stopni w okolicach Gudauri, od nieba bez chmurki do zamieci; samochody 4×4 dobrze się trzymały,  wino się lało i dużo się działo :)

Takiego dostaliśmy maila:

„Cześć. Magda, teraz z perspektywy czasu, jeszcze raz w imieniu wszystkich szczęśliwych uczestników wycieczki, chciałbym Ci podziękować za wspaniałą przygodę, którą razem z Tobą było dane nam przeżyć”.

marzec 2017

Pierwszy tydzień marca spędziliśmy w północnym Wietnamie na wyjeździe incentive, który dostarczył naszym Gościom wielu zapadających w pamięć przeżyć. Gwarne Hanoi z mnóstwem skuterów i życiem nocnym, 2-dniowy rejs po Zatoce Ha Long, ukryta w chmurach Sapa z barwnymi mniejszościami narodowymi oraz Tam Coc, gdzie łódeczkami płynie się między wyrastającymi z ziemi górami i polami ryżowymi.

styczeń 2017

Nowy wymiar prezentacji – mamy nadzieję, że Wam się spodoba:
https://prezi.com/slfnoxejodna/prezentacja-firmy/?utm_campaign=share&utm_medium=copy

styczeń 2017

W styczniu zorganizowaliśmy 4 kilkudniowe wyjazdy dla najlepszych pracowników naszego klienta. Gra miejska w Polanicy Zdroju, czeskie schronisko, jeżdżenie na nartach i łyżwach, relaks w strefie saun, kulig, wycieczki po najbardziej atrakcyjnych miejscach Dolnego Śląska, spacery po plaży w Jastrzębiej Górze, nauka tai chi od doświadczonego mistrza i wiele innych zajęć zostało docenionych przez uczestników wyjazdu.

grudzień 2016

Końcówka 2016 roku upłynęła nam na intensywnych przygotowaniach do pobytów nagrodowo-integracyjnych dla blisko 450 osób, które odbędą się już niebawem w 3 lokalizacjach w Polsce.

Wyjazdy są nagrodą w konkursie organizowanym każdego roku dla pracowników.

wrzesień 2016

Zaczynamy pracę nad organizacją kolejnego wyjazdu nagrodowego do Wietnamu, który jest jednym z najlepszych miejsc na marcową przygodę. Cieszymy się, że możemy drugi raz z rzędu spędzić tam kilkanaście dni i pokazać naszym klientom uroki tego przesympatycznego kraju. Jesteśmy pewni, że północna część Wietnamu zachwyci nas polami ryżowymi, zatoką Ha Long, Hanoi i wieloma innymi miejscami, które odwiedzimy.